Raad van bestuur Eendracht Maakt Macht

Home

Foto on mouseover naam


Website verantwoordelijke en Voorzitter Weggevoerden en Werkwijgeraars
Ondervoorzitter en Penningmeester
Secretaris en Voorzitter Krijgsgevangenen
Voorzitter Oud Wapenbroeders
Erevoorzitter Weggevoerden en Werkwijgeraars
Voorzitter Oudstrijders
Voorzitter Sympathisanten
Vaandeldrager
Voorzitter Grenadiers
Voorzitter
Vaandeldrager
Voorzitter:  
Georges Devos
Ere Kolonel    "georges-devos@skynet.be"
tel:050/717838 gsm:0476/990761
Ondervoorzitter:
Julien Veirman
Penningmeester   "julien.veirman@telenet.be"
Tel:050/712224 gsm:0489/582440
Secretaris:
Eddy Spillebeen
Voorzitter krijgsgevangenen   "eddy.spillebeen@telenet.be"
tel:09/3773067 gsm:0475/433270
Raadslid:
Pol Van Cleemput
Voorzitter Oudstrijders   "pol.van.cleemput@skynet.be"
Tel:050/713406
gsm:
Raadslid:
Noel Beelaert;
Erevoorzitter weggevoerden en werkweigeraars    Tel: 050/711526
gsm:
Raadslid:
Antoon Willems
Voorzitter Oud Wapenbroeders  "annie.antoon@telenet.be"
tel:09/3780819
gsm:
Raadslid:
Wilfried De Schepper
Voorzitter Sympathisanten      tel:050/716906 gsm:0497/155312
Raadslid:
Simon De Meyere
Vaandeldrager   "simon-dorine@hotmail.com"
Tel:050/714421 gsm:0497/537444
Raadslid:
Richard Verstuyf
Voorzitter Grenadiers   "richard.verstuyf@telenet.be"
tel:050/712369 gsm:0485/495034
Website verantwoordelijke:
Jozef Beelaert
Voorzitter weggevoerden en werkweigeraars "jozef.beelaert@adegem.net"
tel:050/714386 gsm:0473/322099
Raadslid:
Alex Bundervoet
Vaandeldrager "alex.bundervoet@hotmail.com"
tel:050/480667 gsm:0493/660778